Nyitólap

Tanárok

Felvételizőknek

Diákjainknak

Versenyek

Érettségi

Linkek

Képgaléria, videók

 

A kémia OKTV országos döntőjének eredményei
(a helyezésnél a II. kategória nincs külön jelölve, az évfolyamokat a ma használt számozással adtuk meg)

Összesítés a Kémia OKTV eredményeiről 1986-2013.

 

2018/19.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Almási Balázs 11.o. Villányi Attila  
4. Simon Vivien 10.o. Sebő Péter  
6. Kovács Domonkos 12.o. Sebő Péter
 
9.  (I. kat.) Kozák András 10.o. Sebő Péter
Sebőné Bagdi Ágnes

 
14. Kun Bence 11.o. Villányi Attila
 
20. (I. kat.) Hegyi Mihály 12.o. Villányi Attila
Sebő Péter
 
20. Kovács Kinga 11.o. Villányi Attila  
30. Horváth Réka 12.o. Sebő Péter  
30. Robin Balázs 11.o. Villányi Attila  
         
         
 

2017/18.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Botlik Bence 12.o. Villányi Attila
6. (I. kat.) Kozák András 10.o. Sebő Péter
Sebőné Bagdi Ágnes
6. Juhász Benedek 11.o. Sebő Péter
 
9. Almási Balázs 10.o. Villányi Attila
 
10. Zsiros Boldizsár 11.o. Sebő Péter
 
13. Robin Balázs 10.o. Villányi Attila  
17. Horváth Réka 11.o. Sebő Péter  
18. Kovács Domonkos 11.o. Sebő Péter  
22. (I. kat.) Mészárik Márk 10.o. Sebő Péter
Sebőné Bagdi Ágnes
 
23. (I. kat.) Hegyi Mihály 11.o. Villányi Attila
Sebő Péter
 
         
         
 

2016/17.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Botlik Bence 11.o. Villányi Attila
3. Turi Soma 12.o. dr. Borissza Endre
8. Augusztin András 12.o. Sebő Péter
 
9. Horváth Réka 10.o. Sebő Péter
 
12. Fehérkuti Anna 12.o. Sebő Péter
 
14. Juhász Benedek 10.o. Sebő Péter  
15. Hepp Ádám 12.o. Villányi Attila  
26. Zsiros Boldizsár 10.o. Sebő Péter  
29. Borsik Bálint 12.o. Sebő Péter  
         
         
 

2015/16.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
2. Perez-Lopez Áron Ricardo 12.o. Villányi Attila  
8. Kotschy András 12.o. Villányi Attila  
10. Pigniczki Marcell 12.o. Villányi Attila
 
14. Fehérkuti Anna 11.o. Sebő Péter
 
15. (I. kat.) Turi Soma 11.o. dr. Borissza Endre
 
16. Demeter Olivér 12.o. Villányi Attila  
21. Hepp Ádám 11.o. Villányi Attila  
23. Takács Attila 11.o. Sebő Péter  
26. Széles Márió 12.o. Villányi Attila  
         
         
 

2014/15.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Pigniczki Marcell 11.o. Villányi Attila
2. Perez-Lopez Áron Ricardo 11.o. Villányi Attila
2. (I. kat.) Turi Soma 10.o. dr. Borissza Endre
12. Repkényi Dorottya 12.o. Sebő Péter
13. Antal Zsófia 12.o. Villányi Attila
 
26. Demeter Olivér 11.o. Villányi Attila
 
27. Farkas Borbála 11.o. Villányi Attila  
30. Dobolyi Dániel 11.o. Villányi Attila  
         
         
 

2013/14.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Borsik Gábor 12.o. Villányi Attila
3. Barnicskó László
Balázs
11.o. Czédulás Katalin
Sebő Péter
 
7. Sárvári Péter 12.o. Villányi Attila
Sebő Péter
 
12. Perez-Lopez Áron Ricardo 10.o. Villányi Attila
 
15. Repkényi Dorottya 11.o. Sebő Péter
 
30. Hegedűs Gergő 11.o. Sebő Péter
 
         
         
 

2012/13.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Sályi Gergő 12.o. Villányi Attila
4. Futó Bálint 12.o. Villányi Attila
 
7. Sárvári Péter 11.o. Villányi Attila
Sebő Péter
 
8. Borsik Gábor 11.o. Villányi Attila
 
13. (I. kat.) Barnicskó László
Balázs
10.o. Czédulás Katalin
Sebő Péter
 
13. Tóth Péter 12.o. Villányi Attila  

 

14. Takács Anikó 11.o. Villányi Attila
 
16. Schenk Máté 11.o. Villányi Attila
 
21. Bérczes Virág 12.o. Villányi Attila
 
         
         
 

2011/12.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Sályi Gergő 11.o. Villányi Attila
 
3. Sebő Anna 12.o. Villányi Attila
Sebő Péter
 
4. Berta Dénes 12.o. Villányi Attila
 
6. Futó Bálint 11.o. Villányi Attila
 
10. (I. kat.) Kovács Péter 12.o. Villányi Attila
Pákó Gyula
 
16. Kovács Ádám 12.o. Villányi Attila
 
17. Tóth Péter 11.o. Villányi Attila
 
23. Borsik Gábor 10.o. Villányi Attila
 
         
         
 

2010/11.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Sályi Gergő 10.o. Villányi Attila
 
2. (I. kat.) Kovács Péter 11.o. Villányi Attila
Pákó Gyula
 
5. Berta Dénes 11.o. Villányi Attila
 
8. Sebő Anna 11.o. Villányi Attila
Sebő Péter
 
19. György Csilla 11.o. Villányi Attila
 
22. Futó Bálint 10.o. Villányi Attila
 
30. Batki Bálint 12.o. Villányi Attila
 
         
         
 

2009/10.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
2. Somlyay Máté 12.o. Villányi Attila
Czirók Ede
 
5. Sebő Anna 10.o. Villányi Attila
Sebő Péter
 
7. Datz Dániel 12.o. Villányi Attila
Czirók Ede
 
10. Batki Bálint 11.o. Villányi Attila
 
13. Berta Dénes 10.o. Villányi Attila
 
15. Deák Sándor 12.o. Villányi Attila
Czirók Ede
 
19. Deák Tamás 11.o. Villányi Attila
 
         
         
 

2008/09.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Batki Júlia 12.o. Villányi Attila
 
4. Vörös Tamás 12.o. Villányi Attila
 
5. Katona Dávid 12.o. Villányi Attila
 
6. Pacsai Bálint 12.o. Villányi Attila
 
7. Zsótér Soma 12.o. Villányi Attila
 
8. Somlyay Máté 11.o. Villányi Attila
Czirók Ede
 
12. Deák Sándor 11.o. Villányi Attila
Czirók Ede
 
22. Keresztúri András 12.o. Villányi Attila
 
         
         
 

2007/08.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Vörös Tamás 11.o. Villányi Attila
3. Batki Júlia 11.o. Villányi Attila
6. Zsótér Soma 11.o. Villányi Attila
7. Bőle Pál 12.o. Czirók Ede
9. Szemjonov Alexandra 12.o. Czirók Ede
14. Katona Dávid 11.o. Villányi Attila
17. Pacsai Bálint 11.o. Villányi Attila
 
23. Balogh András 11.o. Villányi Attila
 
25. Szegedy Lóránt 11.o. Villányi Attila
 
30. Keresztúri András 11.o. Villányi Attila
 
         
         
 

2006/07.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Lovas Attila 12.o. Villányi Attila
 
3. Balázs Dániel 12.o. Villányi Attila
 
6. Kovács Hajnal 12.o. Villányi Attila
 
10. Vörös Tamás 10.o. Villányi Attila
 
11. Sódar Barbara 12.o. Villányi Attila
 
13. Ágg Bence 12.o. Czédulás Katalin
 
15. Majoros Klaudia 11.o. dr. Borissza Endre
 
19. Szemjonov Alexandra 11.o. Czirók Ede
 
21. Bőle Pál 11.o. Czirók Ede
 
22. Blastik Zsófia 12.o. Villányi Attila
 
25. Piller Éva 11.o. Czirók Ede
 
26. Pál Gabriella 12.o. dr. Borissza Endre
 
         
         
 

2005/06.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
6. Komjáti Balázs 12.o. Czirók Ede
 
7. ifj. Grolmusz Vince Kornél 12.o. Czirók Ede
 
13. Lovas Attila 11.o. Villányi Attila
 
14. Hetényi Gergely 10.o. Czirók Ede
 
14. (I. kat.) Werner Miklós 11.o. dr. Borissza Endre
 
15. Kovács Hajnal 11.o. Villányi Attila
 
20. Balázs Dániel 11.o. Villányi Attila
 
21. Blastik Zsófia 11.o. Villányi Attila
 
24. Szabó Máté Zoltán 12.o. Czirók Ede
 
25. Mucsina Gábor 12.o. Czirók Ede
 
27. Karai Róbert 11.o Villányi Attila
 
         
         
 

2004/05.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Kiss Péter 12.o Villányi Attila
 
4. Komjáti Balázs 11.o. Czirók Ede
 
7. Szabó Barna 12.o. Villányi Attila
 
9. Holló Gábor 11.o. Czirók Ede
 
10. Petzke Máté 12.o. Villányi Attila
 
14. Szabó Máté Zoltán 11.o. Czirók Ede
 
17. Poros Balázs 12.o. Villányi Attila
 
27. Mucsina Gábor 11.o. Czirók Ede
 
         
         
 

2003/04.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Becze Ádám 12.o. Czirók Ede
 
2. Kiss Péter 11.o. Villányi Attila
 
3. (I. kat.) Gőgh Attila 12.o. Czirók Ede
 
6. (I. kat.) Váradi András 12.o. Czirók Ede
 
17. Petzke Máté 11.o. Villányi Attila
 
20. Szabó Balázs 12.o. Czirók Ede
 
22. Decsov Csaba 12.o. Czirók Ede
 
25. Oroján Sándor 12.o. Czirók Ede
 
         
         
 

2002/03.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Gőgh Attila 11.o. Czirók Ede
 
2. Kiss Péter 10.o. Villányi Attila
 
3. (I. kat.) Becze Ádám 11.o. Czirók Ede
 
13. Károlyi Benedek 11.o. Czirók Ede
 
13. (I. kat.) Váradi András 11.o. Czirók Ede
 
16. Szakonyi Gergely 12.o. Villányi Attila
 
19. Szalai Éva 12.o. Villányi Attila
 
20. (I. kat.) Szekeres Anna 12.o. Czédulás Katalin
 
20. Oroján Sándor 11.o. Czirók Ede
 
22. Szisz Dániel 11.o. Czirók Ede
 
24. Decsov Csaba 11.o. Czirók Ede
 
         
         
 

2001/02.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Várnai Csilla 12.o. Czirók Ede
 
3. Várnai Timea 12.o. Czirók Ede
4. Várnai Anikó 12.o. Czirók Ede
 
5. (I. kat.) Becze Ádám 10.o. Czirók Ede
 
13. (I. kat.) Váradi András 10.o. Czirók Ede
 
1. (I. kat.) Gőgh Attila 10.o. Czirók Ede
 
7. Tóth Dániel 12.o. Czirók Ede
11. Madas Balázs Gergely 12.o. dr. Borissza Endre
 
15. Szalai Éva 11.o. Villányi Attila
 
20. Dobos Dániel 11.o. Villányi Attila
 
22. Sipos Bálint 12.o. Villányi Attila
 
23. Angyal Judit 11.o. Villányi Attila
 
27. Szakonyi Gergely 11.o. Villányi Attila
 
         
         
 

2000/01.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Bartók Albert 12.o. Villányi Attila
 
2. (I. kat.) Toka László 11.o. Villányi Attila
 
2. Mátyus Edit 12.o. Villányi Attila
 
3. Lőrincz Krisztián 12.o. Villányi Attila
 
5. (I. kat.) Vastag Lívia 11.o. dr. Borissza Endre
 
5. Mones Letif 12.o. Villányi Attila
 
         
         
 

1999/00.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Mátyus Edit 11.o. Villányi Attila
 
2. Lőrincz Krisztián 11.o. Villányi Attila
 
4. Sebestyén Zita 11.o. Villányi Attila
 
5. Madarász Ádám 12.o. Czirók Ede
 
6. Nagy Bence János 12.o. Czirók Ede
 
8. Mones Letif 11.o. Villányi Attila
 
9. (I. kat.) Révész Ágnes 11.o. Villányi Attila
 
11. Bartók Albert 11.o. Villányi Attila
 
         
         
 

1998/99.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Lazáry Áron 12.o. Villányi Attila
 
3. Szilágyi Petra Ágota 12.o. Villányi Attila
 
6. Madarász Ádám 11.o. Czirók Ede
 
8. Lajcsák Béla 12.o. Villányi Attila
 
9. Koplányi Krisztián 12.o. Villányi Attila
 
13. Nagy Bence János 11.o. Czirók Ede
 
14. Földi Ágota Anna 11.o.  
 
17. Zeke András 12.o. dr. Borissza Endre
 
22. Virág István 11.o.  
 
         
         
 

1997/98.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Szilágyi Petra Ágota 11.o. Villányi Attila
 
2. Pálfi Villő Katalin 12.o. Czirók Ede
 
5. Farkas Eszter 12.o. Czirók Ede
 
6. Koplányi Krisztián 11.o. Villányi Attila
 
7. Vrabecz Attila 11.o. Czirók Ede
 
8. Farkas Péter 11.o. Villányi Attila
 
9. Hidvégi Dávid 11.o. Villányi Attila
 
12. Lizák Beáta 11.o. Villányi Attila
 
14. Lazáry Áron 11.o. Villányi Attila
 
15. (I. kat.) Hoffman István 11.o. Karakas Gábor
 
16. László András 11.o. Villányi Attila
 
17. Lajcsák Béla 11.o. Villányi Attila
 
19. André Krisztián 12.o. Czirók Ede
 
         
         
 

1996/97.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Szegő Éva 12.o. Villányi Attila
 
2. Borbás Eszter 12.o. Villányi Attila
 
3. Bődi András 12.o. Villányi Attila
 
6. Kis Gergely 12.o. Villányi Attila
 
11. Pálfi Villő Katalin 11.o. Czirók Ede
 
12. Mehdi Hasan 12.o. Villányi Attila
 
24. (I. kat.) Kacsuk Zoltán 11.o. dr. Borissza Endre
 
24. Lazányi István 11.o.  
 
         
         
 

1995/96.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Bődi András 11.o. Villányi Attila
5. Szegő Éva 11.o. Villányi Attila
6. Kis Gergely 11.o. Villányi Attila
7. Juhász Tamás 11.o. Villányi Attila
 
9. Borbás Eszter 11.o. Villányi Attila
16. Kovács Judit 11.o. Villányi Attila
17. Mehdi Hasan 11.o. Villányi Attila
 
19. Gergely Hajnalka 12.o. Czirók Ede
 
25. Kovács Krisztina 11.o. Villányi Attila
 
         
         
 

1994/95.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
4. Szekeres Zsolt 12.o. Czirók Ede
 
19. Gergely Hajnalka 11.o. Czirók Ede
 
         
         
 

1993/94.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
4. Ludányi László 12.o. Czirók Ede
 
8. Szekeres Zsolt 11.o. Czirók Ede
 
         
         
 

1992/93.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. (I. kat.) Németh Ádám 11.o. Villányi Attila
 
1. Gerencsér Ákos 12.o. Karakas Gábor
Villányi Attila

 
4. Fónagy Tamás 12.o. Czirók Ede
Villányi Attila

 
5. Szancsik Ferenc 11.o. Czirók Ede
 
7. (I. kat.) Molnár Gábor 12.o. Villányi Attila
 
         
         
 

1991/92.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
2. Fónagy Tamás 11.o. Czirók Ede
Villányi Attila

 
5. Sztáray Bálint 12.o. Karakas Gábor
Villányi Attila

 
7. Gerencsér Ákos 11.o. Karakas Gábor
Villányi Attila

 
10. Tarczay György 11.o. dr. Borissza Endre, Czirók Ede
Villányi Attila

 
         
         
 

1990/91.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
6. Gál József 12.o. Karakas Gábor
 
         
         
 

1981/82.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
4. Stirling András 11.o. dr. Varga Ernő
9. (I. kat) Gulyás Ágnes 12.o. dr. Pfeiffer Ádám
 
10. Hargitai Richárd 11.o. dr. Szalay Imre
 
         
         
 

1979/80.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Gulyás Erzsébet 12.o. dr. Szalay Imre
 
1. (I. kat) Stirling Péter 11.o. dr. Pfeiffer Ádám
 
9. Kuti Miklós 12.o. dr. Szalay Imre
 
         
         
 

1978/79.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
3. Gulyás Erzsébet 11.o. dr. Szalay Imre
 
         
         
 

1975/76.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
2. Csermely Péter 12.o. dr. Varga Ernő
 
         
         
 

1974/75.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
11. Csermely Péter 11.o. dr. Varga Ernő
 
         
         
 

1970/71.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
dícséret Vajda János 11.o.  
 
         
         
 

1967/68.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
dícséret Holczer Tibor 12.o.  
 
         
         
 

1966/67.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
4. Tóth Tamás 12.o. dr. Szalay Imre
 
8. Dobozy Ottó 11.o. dr. Szalay Imre
 
11. Farkas Ágnes 11.o. dr. Szalay Imre
 
         
         
 

1965/66.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
1. Majoros Gábor 11.o. dr. Szalay Imre
 
         
         
 

1964/65.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
dícséret Varga László 12.o.  
 
dícséret Arányi Péter 11.o.  
 
dícséret Kozma Ágnes 11.o.  
 
dícséret Sain Béla 11.o.  
 
         
         
 

1963/64.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
2. György István 11.o. Karakas Gábor
 
7. Kozma László 11.o. dr. Szalay Imre
 
         
         
 

1962/63.

   
helyezés  

felkészítő tanár

 
dícséret Köllő Miklós 11.o.