Nyitólap

Tanárok

Felvételizőknek

Diákjainknak

Versenyek

Érettségi

Linkek

Képgaléria, videók

 

 

Irinyi János Kémiaverseny - országos döntő eredményei

(az évfolyamokat a ma használt számozással adtuk meg)

   

2018/19.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
15. I.a Sajósi Benedek 9.o. Sebőné Bagdi Ágnes  
           
2. I.b Bagu Bálint 9.o. Villányi Attila
9. I.b Vadász Roland 9.o. Villányi Attila
11. I.b  Mihályi Gábor 9.o. Villányi Attila  
           
1. II.b Simon Vivien 10.o. Sebő Péter
2. II.b Soós Anita 10.o. Sebő Péter
         
   

2017/18.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
11. I.a Normandy Tibor 8.o. Sebőné Bagdi Ágnes
 
           
1. és Irinyi-díj,
legjobb számítási-feladat megoldó
I.b Simon Vivien 9.o. Sebő Péter
3. I.b Soós Anita 9.o. Sebő Péter
           
10. II.a Mészárik Márk 10.o. Sebő Péter
Sebőné Bagdi Ágnes
16. II.a Kozák András 10.o. Sebő Péter
Sebőné Bagdi Ágnes

 
           
1. II.b Robin Balázs 10.o. Villányi Attila
2. II.b Almási Balázs 10.o. Villányi Attila
11. II.b Sas Lőrinc 10.o. Villányi Attila
 
12. II.b Kovács Kinga 10.o. Villányi Attila
 
16. II.b Kun Bence 10.o. Villányi Attila
 
           
         
   

2016/17.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
3. I.a Kozák András 9.o. Sebő Péter
Sebőné Bagdi Ágnes
10. I.a Mészárik Márk 9.o. Sebő Péter
Sebőné Bagdi Ágnes
           
1. I.b Robin Balázs 9.o. Villányi Attila
2. I.b Kun Bence 9.o. Villányi Attila
4. I.b Kovács Kinga 9.o. Villányi Attila
6. I.b Almási Balázs 9.o. Villányi Attila
 
8. I.b Sas Lőrinc 9.o. Villányi Attila
 
           
8. II.a Hegyi Mihály 10.o. Sebő Péter
Sebőné Bagdi Ágnes
15. II.a Dobolyi Zsófia 10.o. Sebő Péter
Sebőné Bagdi Ágnes

 
           
1. és Irinyi-díj,
legjobb számítási-feladat megoldó
II.b Horváth Réka 10.o. Sebő Péter
2. II.b Zsiros Boldizsár 10.o. Sebő Péter
5. II.b Juhász Benedek 10.o. Sebő Péter
 
           
         
   

2015/16.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
3. I.a Hegyi Mihály 9.o. Sebő Péter
Sebőné Bagdi Ágnes

 
14. I.a Dobolyi Zsófia 9.o. Sebő Péter
Sebőné Bagdi Ágnes

 
           
1. és legjobb elméleti-feladat megoldó I.b Juhász Benedek 9.o. Sebő Péter
 
2. I.b Kovács Domonkos 9.o. Sebő Péter
 
6. I.b Zsiros Boldizsár 9.o. Sebő Péter
 
7. I.b Horváth Réka 9.o. Sebő Péter
 
8. I.b Polyák Petra 9.o. Sebő Péter
 
           
3. II.b Botlik Bence 10.o. Villányi Attila
 
13. II.b Surányi Boldizsár 10.o. Villányi Attila
 
14. II.b Kovács Gergő 10.o. Villányi Attila
 
           
         
   

2014/15.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
39. I.a Falucskai Lilla 9.o. Viktor Dániel
 
           
2. és legjobb elméleti-feladat megoldó I.b Botlik Bence 9.o. Villányi Attila
12. I.b Kovács Gergő 9.o. Villányi Attila
 
           
1. és Irinyi-díj,
legjobb elméleti-feladat megoldó
II.a Turi Soma 10.o. dr. Borissza Endre  
45. II.a Szalai István 10.o. Villányi Attila
 
           
1. II.b Augusztin András 10.o. Sebő Péter
8. II.b Takács Attila 10.o. Sebő Péter
 
22. II.b Kürti Zoltán 10.o. Sebő Péter
 
           
         
   

2013/14.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
1. és Irinyi-díj,
legjobb számítási-feladat megoldó
I.a Turi Soma 9.o. dr. Borissza Endre
Villányi Attila
15. és legjobb gyakorlat I.a Szalai István 9.o. Villányi Attila
 
           
1. I.b Borsik Bálint 9.o. Sebő Péter
3. I.b Kürti Zoltán 9.o. Sebő Péter
5. I.b Augusztin András 9.o. Sebő Péter
           
37. II.a Kovács István Bence 10.o. dr. Borissza Endre
 
           
1. és Irinyi-díj,
legjobb elméleti-feladat megoldó
II.b Perez-Lopez Áron 10.o. Villányi Attila
2. II.b Pigniczki Marcell 10.o. Villányi Attila
4. II.b Farkas Borbála 10.o. Villányi Attila
7. II.b Kotschy András 10.o. Villányi Attila
 
           
           
   

2012/13.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
2. I.b Perez-Lopez Áron 9.o. Villányi Attila
4. I.b Pigniczki Marcell 9.o. Villányi Attila
 
7. I.b Demeter Olivér 9.o. Villányi Attila
 
11. I.b Farkas Borbála 9.o. Villányi Attila
 
           
3. II.b Barnicskó Balázs 10.o. Czédulás Katalin
Sebő Péter
5. II.b Repkényi Dorka 10.o. Sebő Péter
 
8. II.b Hegedűs Gergő 10.o. Sebő Péter
 
           
           
   

2011/12.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
1. és
legjobb elméleti-feladat megoldó
I.b Barnicskó Balázs 9.o. Czédulás Katalin
Sebő Péter
 
2. I.b Repkényi Dorottya 9.o. Sebő Péter
 
3. I.b Hegedűs Gergő 9.o. Sebő Péter
 
           
29. I.a Antal Zsófia 9.o. Villányi Attila
 
           
1. II.b Sárvári Péter 10.o. Villányi Attila
 
2. II.b Borsik Gábor 10.o. Villányi Attila
 
4. II.b Takács Anikó 10.o. Villányi Attila
 
5. II.b Holló Csaba   Villányi Attila
 
           
27. II.a Molnár Bálint 10.o. Sebő Péter
           
           
   

2010/11.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
1. I.b Borsik Gábor 9.o. Villányi Attila
2. I.b Takács Anikó 9.o. Villányi Attila
3. I.b Holló Csaba 9.o. Villányi Attila
Sebő Péter
4. I.b Sárvári Péter 9.o. Villányi Attila
Sebő Péter
 
5. I.b Dankó Daniella 9.o. Villányi Attila
 
           
1. és Irinyi-díj,
legjobb elméleti-feladat megoldó
II.b Sályi Gergő 10.o. Villányi Attila
2. II.b Balog Ferenc 10.o. Villányi Attila
5. II.b Futó Bálint 10.o. Villányi Attila
 
11. II.b Bérczes Virág 10.o. Villányi Attila
 
13. II.b Kovács Klaudia 10.o. Villányi Attila
 
           
44. II.a Vajda Krisztina 10.o.  
 
           
           
   

2009/10.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
2. és legjobb elméleti-feladat megoldó I.b Sályi Gergő 9.o. Villányi Attila  
3. I.b Balog Ferenc 9.o. Villányi Attila
 
5. I.b Futó Bálint 9.o. Villányi Attila
 
           
9. II.a Kovács Péter 10.o. Villányi Attila
 
           
1. II.b Sebő Anna 10.o. Villányi Attila
Sebő Péter
 
2. és legjobb gyakorlat II.b Berta Dénes 10.o. Villányi Attila
 
7. II.b Horicsányi Krisztina 10.o. Villányi Attila
 
9. II.b Varga Csaba 10.o. Villányi Attila
 
10. II.b Bőle Balázs 10.o. Villányi Attila
 
           
           
   

2008/09.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
15. I.a Kovács Péter 9.o. Villányi Attila
 
           
1. és Irinyi-díj, legjobb elméleti-feladat megoldó I.b Sebő Anna 9.o. Villányi Attila
Sebő Péter
 
4. I.b Kovács Ádám 9.o. Villányi Attila
 
5. I.b Horicsányi Krisztina 9.o. Villányi Attila
 
7. I.b Berta Dénes 9.o. Villányi Attila
 
8. I.b György Csilla 9.o. Villányi Attila
 
12. I.b Bőle Balázs 9.o. Villányi Attila
 
           
34. II.a Szakács Kinga 10.o. dr. Borissza Endre
 
42. II.a Szabó Ádám 10.o.    
           
1. II.b Batki Bálint 10.o. Villányi Attila
3. II.b Deák Tamás 10.o. Villányi Attila
 
5. II.b Rákos Olivér 10.o. Villányi Attila
 
11. II.b Pintér Imre 10.o. Villányi Attila
 
14. II.b Jób Viktória 10.o. Villányi Attila
 
           
           
   

2007/08.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
3. I.b Batki Bálint 9.o. Villányi Attila
4. I.b Deák Tamás 9.o. Villányi Attila
 
11. I.b Jób Viktória 9.o. Villányi Attila
 
           
1. II.b Somlyay Máté 10.o. Czirók Ede
4. II.b Deák Sándor 10.o. Czirók Ede
 
           
           
   

2006/07.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
3. I.b Somlyay Máté 9.o. Czirók Ede  
9. I.b Deák Sándor 9.o. Czirók Ede  
13. I.b Mohácsi Blanka 9.o. Czirók Ede  
           
1. II.b Katona Dávid 10.o. Villányi Attila  
2. II.b Batki Júlia 10.o. Villányi Attila  
3. II.b Vörös Tamás 10.o. Villányi Attila  
6. II.b Zsótér Soma 10.o. Villányi Attila  
7. II.b Szegedy Lóránt 10.o. Villányi Attila  
9. II.b Pacsai Bálint 10.o. Villányi Attila  
12. II.b Keresztúri András 10.o. Villányi Attila  
           
           
   

2005/06.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
1. I.b Zsótér Soma 9.o. Villányi Attila  
2. I.b Katona Dávid 9.o. Villányi Attila  
3. I.b Pacsai Bálint 9.o. Villányi Attila  
4. I.b Batki Júlia 9.o. Villányi Attila  
5. I.b Vörös Tamás 9.o. Villányi Attila  
10. I.b Balázs Eszter 9.o. Villányi Attila  
15. I.b Keresztúri András 9.o. Villányi Attila  
           
4. II.a Májer Imre 10.o. Villányi Attila  
10. II.a Majoros Klaudia 10.o. dr. Borissza Endre  
           
2. II.b Hetényi Gergely 10.o. Czirók Ede  
3. II.b Bőle Pál 10.o. Czirók Ede  
5. II.b Szemjonov Alexandra 10.o. Czirók Ede  
  II.b Nyitrai Attila 10.o. Czirók Ede  
           
           
   

2004/05.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
18. I.a Majoros Klaudia 9.o. dr. Borissza Endre  
19. I.a Májer Imre   Villányi Attila  
           
1. I.b Hetényi Gergely 9.o. Czirók Ede  
3. I.b Bőle Pál 9.o. Czirók Ede  
8. I.b Bojtár Márton 9.o. Czirók Ede  
           
5. II.a Werner Miklós   dr. Borissza Endre  
           
2. II.b Kovács Hajnal 10.o. Villányi Attila  
3-4. II.b Lovas Attila 10.o. Villányi Attila  
5. II.b Balázs Dániel 10.o. Villányi Attila  
           
           
   

2003/04.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
14. I.a Werner Miklós 9.o. dr. Borissza Endre  
           
2. I.b Kovács Hajnal 9.o. Villányi Attila  
5. I.b Lovas Attila 9.o. Villányi Attila  
6. I.b Balázs Dániel 9.o. Villányi Attila  
           
1. II.b Szabó Máté 10.o. Czirók Ede  
7. II.b ifj. Grolmusz Vince 10.o. Czirók Ede  
8. II.b Komjáti Balázs 10.o. Czirók Ede  
11. II.b Mucsina Gábor 10.o. Czirók Ede  
           
           
   

2002/03.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
1. I.b Szabó Máté 9.o. Czirók Ede  
5. I.b Komjáthy Balázs 9.o. Czirók Ede  
6. I.b Palotás Dávid 9.o. Czirók Ede  
           
17. II.a Kiriákov Szilvia 10.o. Czédulás Katalin  
24. II.a Reithmüller Eszter 10.o. Ács Zoltán  
           
1. II.b Kiss Péter 10.o. Villányi Attila  
5. II.b Petzke Máté 10.o. Villányi Attila  
11. II.b Poros Balázs 10.o. Villányi Attila  
14. II.b Mohammed Musztafa 10.o. Villányi Attila  
           
           
   

2001/02.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
4. I.a Kiriákov Szilvia 9.o. Czédulás Katalin  
           
1. és Irinyi-díj I.b Kiss Péter 9.o. Villányi Attila  
           
1. II.b Bencze Ádám 10.o. Czirók Ede  
2. II.b Gőgh Attila 10.o. Czirók Ede  
           
           
   

1995/96.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
2. I.a Hoffman István 9.o. Karakas Gábor  
           
2. I.b Jánky Andrea 9.o. Villányi Attila  
4. I.b Koplányi Krisztián 9.o. Villányi Attila  
5. I.b László Anrás 9.o. Villányi Attila  
6. I.b Lazáry Áron 9.o. Villányi Attila  
7. I.b Juhász Tamás 9.o. Villányi Attila  
           
1. II.b Pálfi Villő Katalin 10.o. Czirók Ede  
3. II.b Vrabecz Attila 10.o. Czirók Ede  
           
           
   

1994/95.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
16. I.a Mándi Miklós 9.o.    
           
1. I.b Vrabecz Attila 9.o. Czirók Ede  
2. I.b Pálfi Villő Katalin 9.o. Czirók Ede  
           
10. II.a Holczbauer Ágnes 10.o.    
22. II.a Iványi Roland 10.o.    
           
1. II.b Juhász Tamás 10.o. Villányi Attila  
2. II.b Kis Gergely 10.o. Villányi Attila  
3. II.b Szegő Éva 10.o. Villányi Attila  
4. II.b Kovács Judit 10.o. Villányi Attila  
5. II.b Bődi András 10.o. Villányi Attila  
6. II.b Borbás Eszter 10.o. Villányi Attila  
9. II.b Mehdi Hasan 10.o. Villányi Attila  
           
           
   

1993/94.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
1. I.b Bődi András 9.o. Villányi Attila  
2. I.b Kovács Judit 9.o. Villányi Attila  
3. I.b Kis Gergely 9.o. Villányi Attila  
4. I.b Szegő Éva 9.o. Villányi Attila  
5. I.b Borbás Eszter 9.o. Villányi Attila  
           
           
   

1992/93.

   
helyezés kategória  

felkészítő tanár

 
5. II.a Székely Balázs 10.o.    
           
1. II.b Szekeres Zsolt 10.o.    
4. II.b Gáspár Krisztián 10.o.    
10. II.b Cserháti Zoltán 10.o.